Strona główna » Regulamin sklepu
Kontakt
 • F.H.U Do-ART
  Zbigniew Podobiński
  ul. Spokojna 6
  33-100 Tarnów

 • E-mail:info@wystrojwnetrz.net
 • Telefon+48 883 660 994
Producenci
Systemy płatności
 • PayU
 • iMoje
Zmiana języka
PolskiAngielski

Regulamin sklepu

I. Postanowienia ogólne
Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego www.wystrojwnetrz.net

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem www.wystrojwnetrz.net Kupujący oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłki towaru oraz wystawienia stosownego dowodu zakupu. 

II. Właściciel sklepu
Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem www.wystrojwnetrz.net jest :

Nana Project Sp. z o.o.
ul. Krakowska 47/15
33-100 Tarnów

wpisana do ewidencji działalności gospodarczej  
KRS: 0000431119
NIP:  993 06 51 044
REGON: 122602262

III. Ceny w sklepie internetowym 
1. Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu www.wystrojwnetrz.net podane są w polskich złotych 
2. Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.
3. Ceny towarów podane na stronie www.wystrojwnetrz.net nie zawierają kosztów wysyłki.

IV. Zamówienia, zapłata i dostawa towarów
1. Zamówienia przyjmowane są poprzez wypełnienie przez kupującego formularza zamówienia na stronie www.wystrojwnetrz.net , drogą telefoniczną oraz poprzez pocztę elektroniczną email.
2. Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje w chwili otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. W tej samej chwili ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym sklepem www.wystrojwnetrz.net
3. Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta rachunek uproszczony.
4. www.wystrojwnetrz.net  zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.
5.Kupujący może dokonać zapłaty za zamówiony towar poprzez: 
-przelew bankowy na konto sklepu,
-szybkie płatność DotPay,
-płatność przy odbiorze (należność pobiera doręczyciel).
6. Zamówienia dostarczane są przez firmę kurierską DPD, FedEx,  za pomocą Poczty Polskiej lub osobiście przez Kupującego w siedzibie sprzedawcy.
7. Podczas odbioru zamówienia ze sklepu  należy sprawdzić w obecności doręczyciela stan dostarczanej przez niego paczki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem odpowiedni dokument opisujący stan faktyczny doręczanej przesyłki.
8. W przypadku zamówień z dostawą poza teren Polski prosimy o kontakt telefoniczny 
883 660 994 lub mailowy info@wystrojwnetrz.net w celu ustalenia kosztów wysyłki.
9.Sklep  www.wystrojwnetrz.net zastrzega sobie prawo do dochodzenia zwrotów kosztów przesyłki poniesionych w związku z transportem zamówionych towarów w przypadku bezzasadnego nieodebrania przesyłki przez Kupującego.

V. Zwroty towaru
1.   Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku 'O ochronie praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny' (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz.271) kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupu dokonanego w sklepie www.skleporto.com.pl bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed jego upływem. Pisemne oświadczenie może zostać wysłane drogą pocztową, za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty elektroniczne email.
2. www.wystrojwnetrz.net zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Zwrot dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.
3. Zwrotowi podlegają koszty dostawy do Klienta oraz koszt zamówionego produktu. 
VI. Reklamacje
1. Wszystkie produkty będące w ofercie www.wystrojwnetrz.net są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.
2. Sklep www.wystrojwnetrz.net zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku gdy dany produkt posiadał wadę techniczną, oraz w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy.
3. 
Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku towarów przygotowywanych na specjalne zamówienie klienta i dostosowane do jego indywidualnych potrzeb, dotyczy to między innymi gotowych szytych na miarę lub tkanin ciętych na żądany wymiar 
4. Reklamowany produkt należy wysłać na adres sklepu www.wystrojwnetrz.net  w opakowaniu zapewniającym brak uszkodzeń podczas transportu.
5. Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki .
6. Sklep www.wystrojwnetrz.net zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem lub na koszt sklepu.

VII. Inne
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem 883660994 lub drogą elektroniczną na adres info@wystrojwnetrz.net

Polityka prywatności

Jakie dane o Tobie zbieramy?
Zanim będziemy mogli dokonać końcowej transakcji zakupu w naszym sklepie internetowym pod adresem www.wystrojwnetrz.net  zapytamy Państwa o imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, adres email.
Aby można skorzystać z niektórych funkcji naszego sklepu będziesz musiał się zarejestrować. Podczas rejestracji zapytamy Cię o Twój adres e-mail oraz hasło jakiego będziesz używał na naszej witrynie sklepu internetowego.
Rejestracja nie jest wymagana do dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym.

Podczas każdej wizyty w sklepie www.wystrojwnetrz.net , automatycznie zbierane są dane np. Twój adres IP,  nazwa domeny (link) z której przychodzisz, typ konkretnej przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.
Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty e-mail,  przekazujesz nam swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?
W żadnym wypadku nie sprzedajemy danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.
Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja nie jest obowiązkowa.
Dane zbierana podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji transakcji, w tym wysłania do Ciebie zamówionego towaru. Twoje dane mogą w tym celu być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze (DotPay S.A.) w celu obciążenia Twojej karty kredytowej oraz podmiotowi który dostarczy zamówiony towar. Firmy te nie będą wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu. Podanie tych danych jest obowiązkowe jeżeli chcesz dokonać zakupu.
Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Tobie naszego Newslettera.
Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.
Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytania.
W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
W przypadku naruszenia Regulaminu naszego sklepu internetowego, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

Przejdź do strony głównej