Strona główna » Taśmy firanowe » Taśmy do rolet
Nowości
Kontakt
 • F.H.U Do-ART
  Zbigniew Podobiński
  ul. Spokojna 6
  33-100 Tarnów

 • E-mail:info@wystrojwnetrz.net
 • Telefon+48 883 660 994
Producenci
Systemy płatności
 • PayU
 • iMoje
Zmiana języka
PolskiAngielski

Taśmy do rolet

Taśmy do rolet

Jeśli marzy Ci się idealnie upięta firana bez pracochłonnego i ciężkiego ręcznego marszczenia, to najlepszy, rozwiązaniem będą taśmy do rolet. Produkty te dostępne są w wersji półtransparentnej, ale również w przezroczystej. W zależności od modelu można używać ich do tworzenia różnorodnych aranżacji okiennych. Co więcej, dzięki atrakcyjnej cenie możesz nieustannie poddawać swoje dekoracje okienne modyfikacjom.

Taśmy do rolety posiadają różne typy marszczeń dzięki czemu możesz wybrać odpowiednią dla siebie. Wśród nich znajdziesz marszczenia o różnej szerokości. W zależności od rodzaju wyposażone są w sznureczki, które pozwalają na formowania materiału lub zszywane na gotowo.

 

Wygoda i użyteczność taśm do rolet


W naszej ofercie znajdziesz też taśmy do rolet z kieszonkami do naszycia, powlekane klejem, ze sznurkiem, z kółeczkami, a także bez mechanizmów. Tak szeroki wybór sprawia, że można znaleźć model odpowiedni dla siebie.

Doskonałym rozwiązaniem będą także modele wyposażone w sznurek ściągający w marszczenie o nazwie ołówek lub smok. W tych firanach odstęp fałd wynosi 7,5 centymetra, a każdą z nich można uformować w inny sposób.

Tego typu taśma doskonale sprawdzi się również do wszycia w tkaninę, ponieważ umożliwi ona jej wzmocnienie bez tworzenia tunelu do umocowania kółeczek.

Oferowane przez nas produkty to doskonały sposób na uzyskanie wyjątkowej dekoracji okiennej w prosty sposób np. za pomocą taśm ozdobnych. Już więcej nie musisz się męczyć z ręcznym upinaniem firan wybierając nasze taśmy do firan zrobisz to za pomocą jednego sznurka. A ostateczny efekt na pewno zachwyci Twoich gości.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje