Strona główna » Taśmy firanowe » Taśmy ołowiane
Nowości
Kontakt
 • F.H.U Do-ART
  Zbigniew Podobiński
  ul. Spokojna 6
  33-100 Tarnów

 • E-mail:info@wystrojwnetrz.net
 • Telefon+48 883 660 994
Producenci
Systemy płatności
 • PayU
 • iMoje
Zmiana języka
PolskiAngielski

Taśmy ołowiane

Taśmy ołowiane

W naszym asortymencie dostępne są taśmy ołowiane do firan, które obciążają materiał i sprawiają, że materiał odpowiednio się układa, a całość prezentuje się dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliście. Produkt można wszyć u dołu w zakładce, dzięki czemu materiał na całej długości się wyprostuje.

Wśród proponowanych taśm ołowianych znajdują się produkty o różnym ciężarze i grubości. Oferujemy produkty o wadzie 25, 50, 75 i 100g/m. Taka różnorodność pozawala na dopasowanie produktu pod kątem materiału, z jakiego wykonana jest firana oraz jego ciężaru. Drobniejsze i lżejsze sznury będą odpowiednie do lekkich, delikatnych firan, zaś najcięższe modele sprawdzą się w przypadku zasłon z tkanin o grubej gramaturze.

Produkt utrzymany jest w białym kolorze, dzięki czemu dobrze komponuje się z większością dekoracji okiennych. Z drugiej strony jego grubość jest tak nieduża, że ewentualne zaszycie nie nastręcza większych trudności i nie ingeruje nadmiernie w finalny wygląd. Ponadto zastosowanie taśm ołowianych nie stoi na przeszkodzie, aby same firany, zasłony czy inne tkaniny, w których zostały użyte, prać w pralce i prasować. Należy zachować jednak przy tym niską temperaturę.

Proponujemy rozwiązanie Twoich problemów z pomarszczonym materiałem lub źle układającym się dołem firan. Możesz zapomnieć o nich, kupując tanie i sprawdzone taśmy ołowiane. Możesz też rozważyć zakup elementów dekoracyjnych z naszej oferty.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje