Strona główna1 » Zasłony Tkaniny
Nowości
Kontakt
  • F.H.U Do-ART
    Zbigniew Podobiński
    ul. Spokojna 6
    33-100 Tarnów

  • E-mail:info@wystrojwnetrz.net
  • Telefon+48 883 660 994
Producenci
Systemy płatności
  • PayU
Zmiana języka
PolskiAngielski

Tkaniny na zasłony

Stoisz przed dylematem, którą tkaninę na zasłony wybrać? Wiele zależy od tego, czego oczekujesz od dekoracji tego typu – czy ma stać się wyłącznie ozdobą, czy może pełnić praktyczną funkcję? Podczas zakupów nie warto kierować się tylko kolorem. Zwróć uwagę na jakość i grubość materiału, sposób układania się oraz fakturę, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał, jaki tkwi w zasłonach, a także właściwie o nie zadbać.

Wśród oferowanych przez nas tkanin znajdują się te cienkie i transparentne, które służą temu, aby wprowadzić do aranżowanego wnętrza nieco więcej lekkości i świeżości. Dla uzyskania takiego efektu warto sięgnąć np. po aksamit. Rozwiązania tego typu należą do delikatnych, dlatego przed zakupem należy dowiedzieć się, w jaki sposób pielęgnować materiał. Znakomicie prezentują się w niewielkich wnętrzach. Zasłony na tyle lekkie, że nie gniotą się i nie wymagają zastosowania specjalnych upięć.

Aby stworzyć elegancki wystrój i zarazem zapewnić sobie nieco prywatności, warto sięgnąć po grube tkaniny na zasłony: podwójne lub zaciemniające. Znakomicie ograniczają dostęp słońca do pomieszczenia, gwarantują komfort i intymność, a do stanowią gustowną ozdobę – zwłaszcza w salonie lub sypialni. Należy jednak mieć na uwadze, że należą do nieco bardziej wymagających w pielęgnacji. W celu uniknięcia zagnieceń warto wykorzystać dodatkowe akcesoria. Tkanina jest również dość ciężka, konieczne będzie więc zamontowanie mocnego karnisza.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje